Sinds september 2019 heeft NSC Nijkerk G-voetbal. Hierin spelen kinderen/jong volwassenen die om verschillende redenen niet in andere teams kunnen meekomen. In een G-team spelen spelers met verschillende leeftijden met elkaar in een team. De jeugdspelers hebben de leeftijd van 6 t/m 17 jaar, de senioren vanaf 18 jaar.

Voetbal is voor iedereen, niemand staat buitenspel

Normaal wat normaal kan, speciaal wat speciaal moet. Onze spelers voetballen in een veilige omgeving met begeleiders en trainers die hun uiterste best doen om het voetbal passend te maken voor iedere speler.
Het doel is om een leuk spel te spelen, waar het plezier voorop staat. Wij vinden het belangrijk dat de spelers samen kunnen spelen, mee kunnen doen en binnen hun eigen mogelijkheden kunnen presteren.

Training
Het G-team traint 1 keer per week op dinsdagavond vanaf 18:30 tot 19:30 uur.
Nieuwe spelers zijn altijd welkom. Voor aanmeldingen om een keer te komen kijken of meetrainen kunt u contact opnemen met:
Anja Blom 06-42742520